Září 2015

Skillet v Disney World

15. září 2015 v 18:05 | NataliaCooper |  Novinky
Ahojík =)
Přicházím s novým článkem, tedy s tím, že kapela Skillet byla v Disney Worldu. Pár diváků natáčelo jednu písničku z koncertu, někteří i celý koncert. Však jsem vybrala video, kde je skoro celý koncert.

Zde je odkaz na oficiální web Disney: https://disneyworld.disney.go.com/
Možná tam najdete i koncert Skillet.

Zde máte hodinové video z koncertu Skillet a omlouvám se, za neaktivitu, ta škola..
Pokud jste si také všimli, kapela Skillet vytváří nové "Intra" pro své písničky, mně se líbí celkem dost. A vám? =D =)
Ve videu najdete kromě jejich písniček také různé covery a jiné písničky, například od Avicii a možná i dalších..

Doufám že se vám článek líbil a tady máte video =)

Whispers in the dark - instrumental cover

7. září 2015 v 18:26 | NataliaCooper |  Pro zábavu
Ahojkýs.

Když už jsi fanoušek a máš například kytaru u sebe, proč nezkusit... vy víte co =)
Občas někdo, kdo umí na nějaký hudební stroj, tak občas natáčí nějaké covery ať už na bubny, nebo na kytaru, nebo i na housle a nebo rovnou zpívá.
Znám těch lidí dost a tak sem budu přidávat nějaké různé covery fanoušků, tak jednou za pár dní.
Vybrala jsem si jedno video, kde někdo hraje na kytaru na písničku Whispers In The Dark. Video na YTube je asi hodinku a byla bych ráda kdyby jste dali odběr a like =) Nenutím vás do toho, ale byla bych ráda =)

Co je to vlastně Panhead?

6. září 2015 v 16:07 | NataliaCooper |  Pro zábavu
Ahojkýs =)

V tomto článku si ukážem, jaký má význam slovo Panhead.
Máme tu 3 kategorie fanoušků Skillet.
První z nich je SkillethHood - To jsou ti, co kapelu neznají dobře.
Druhý je SkilletFan - To jsou ti, co kapelu znají, poslouchají ji, mají jí rádi, ale nikdy nebyli na jejich koncertě. (Přesně můj případ).
A konečně třetí je PanHead - To jsou ti, co na koncert jedou 10 hodin jen, kvůli kapele.

Tyto názvy sám vymyslel a taky vysvětlil bývalý člen kapeli - Ken Steorts.

Tento článek píšu, protože vlastně většina lidí si myslí, že už od tý doby, co kapelu poslouchají, se můžou nazývat "Panhead", ale omyl.

Doufám, že se vám článek líbil =)

Pár výtvorů =)

6. září 2015 v 11:47 | NataliaCooper |  Pro zábavu
Ahojík =DDD

Už od začátku blogu tu mám celkem dost sledování za den a jsem za to ráda =) Blog jsem ještě nestihla zveřejnit a vy už tak? =DD Dobře =)

Na tento článek jsem si vybrala pár výtvorů, které jsem našla na facebookové oficiální stránce Skillet Music =) Vážně se povedly, co myslíte? =)


To je zatím všechno =)
Podobný články budu vydávat často, ale né přímo výtvory na Skillet Music, ale výtvory fanoušků =) Doufám, že se bude líbit =)
Zatím se mějte =DD =)

Nový album

4. září 2015 v 18:16 | NataliaCooper |  Novinky
Ahojky =DD
Asi už všichni víme, že Skillet bude vydávat nový album, na který se teď těší už hoodně dost lidí. John Cooper byl první, kdo zveřejnil na internetu, že se píše nové album a všichni z toho byli nadšení. Všichni doufají, že nový album bude tak koncem roku 2015 a nebo někdy mezi jarem a létem 2016, ale nikdo neví.

John Cooper nejen že píše s kapelou nové album, ale také se píší nové songy pro Tobymac a další. Zde máme výstřižky z instagramu Johna Coopera a jeho příspěvky společné s novým albem.


Takže to je asi všechno z toho článku, více už mě nic moc nenapadlo sem dát a doufám, že se vám článek líbil =)

Úvod^^

4. září 2015 v 17:54 | NataliaCooper |  Novinky
Ahojkýýý =DD

Já jsem Naty a vítám vás na mém fan-blogu, který už podle názvu a toho všeho je fan-blog skupiny Skillet.
Vytvořit tento blog mě donutilo více lidí, ať v tom pokračuji, že aspoň nějak zabiju čas a ták. Vlastně jsem měla pár více těch blogů, které ale nejsou vyráběny na blog.cz a pár lidí mi doporučilo blog.cz na vyrábění různých blogů a tak.

Na tento blog budu dávat různé novinky, různé obrázky, které budu odebírat z různých facebookových fan-stránek, jako je třeba "We love Skillet" a z různých skupin a taky z tumblr (teda jestli to píšu správně) a ze všeho, co jde a budu doplňovat, z které stránky to bylo.
Novinka do tohoto blogu bude, že sem budu dávat různý Drum Cover na písničky Skillet, které budu vyrábět já. Upozorňuji vás, nejsem žádný profík na bubny, hraji od Vánoc 2014 a vlastně nikdo mi k tomu nedopomáhal, ani žádný kroužek, prostě jedu v tom sama a za druhé je sem budu dávat hodně málo, protože než se něco naučím aspoň trochu napodobit, tak to bude doba.

Takže doufám že se vám zde na tomto blogu bude líbit a předem se omlouvám za gramatické chyby, nebo že místo teček dávám smaily =DD Bye =)