Úvod^^

4. září 2015 v 17:54 | NataliaCooper |  Novinky
Ahojkýýý =DD

Já jsem Naty a vítám vás na mém fan-blogu, který už podle názvu a toho všeho je fan-blog skupiny Skillet.
Vytvořit tento blog mě donutilo více lidí, ať v tom pokračuji, že aspoň nějak zabiju čas a ták. Vlastně jsem měla pár více těch blogů, které ale nejsou vyráběny na blog.cz a pár lidí mi doporučilo blog.cz na vyrábění různých blogů a tak.

Na tento blog budu dávat různé novinky, různé obrázky, které budu odebírat z různých facebookových fan-stránek, jako je třeba "We love Skillet" a z různých skupin a taky z tumblr (teda jestli to píšu správně) a ze všeho, co jde a budu doplňovat, z které stránky to bylo.
Novinka do tohoto blogu bude, že sem budu dávat různý Drum Cover na písničky Skillet, které budu vyrábět já. Upozorňuji vás, nejsem žádný profík na bubny, hraji od Vánoc 2014 a vlastně nikdo mi k tomu nedopomáhal, ani žádný kroužek, prostě jedu v tom sama a za druhé je sem budu dávat hodně málo, protože než se něco naučím aspoň trochu napodobit, tak to bude doba.

Takže doufám že se vám zde na tomto blogu bude líbit a předem se omlouvám za gramatické chyby, nebo že místo teček dávám smaily =DD Bye =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama